Aktuality

22. 6. 2018

Vážení rodiče,
v pondělí 25. 6. by měl žákům pan Kučera vrátit ŽK, kam by měl zároveň i zapsat informaci o zkráceném vyučování (pokud Vám ji doteď nepředal).
Pro jistotu kopíruji informaci i sem.

PO 25. 6.      11:40

ÚT 26. 6.      12:00

ST 27. 6.       11:40

ČT 28. 6.      11:00

PÁ 29. 6.      8:45

Pokud některý žák, který chodí do ŠD a v nějaký den do ní nepůjde, musí mít klasicky lísteček s uvolněním, že může jít po vyučování/obědě sám domů.


ZÁROVEŇ BYCH SE CHTĚLA OMLUVIT, ŽE JSEM NESTIHLA DO PAPÍROVÝCH ŽK ZAPSAT ZNÁMKY ZE ZÁVĚREČNÝCH TESTŮ. Naleznete je ale v elektronické ŽK.


14. 6. 2018

Vážení rodiče,
v pondělí 18. 6. předám panu Kučerovi testy z ČJ, M, VL a PŘ, které připravím pro žáky, kteří mají nerozhodně známku. Testy budou z celého druhého pololetí. Půjde mi o základní znalosti, nebudu dávat žádné chytáky, ale přípravu na test i tak doporučuji nezanedbat. Pana Kučeru poprosím, aby žákům testy dal, a to od úterý do čtvrtka. Testy si vždy odpoledne vyberu, oznámkuji a známky napíši do elektronické žákovské knížky. Do papírové ŽK bych je dopsala později, snad do konce tohoto týdne (přeci jen jezdit každé odpoledne ve vycházkách přes celou Prahu je pro mě teď trochu náročné, ale budu se snažit).


HARMONOGRAM TESTŮ
ÚT 19. 6. - vlastivěda
ST 20. 6. - matematika, český jazyk
ČT 21. 6. - přírodověda


ŽÁCI, KTERÝCH SE TÝKAJÍ NEROZHODNÉ ZNÁMKY
ČJ - Kája, Valča, Niki, Vendy, Marťa, Vláďa, Anička, Pája, Nazarii, Adélka, Artiom, Honzík Z.
M - Derik, Vláďa, Luky, Vanesska, Marek
PŘ - Derik, Vláďa, Artiom
VL - Niki, Derik, Vendy, Marťa, Honza K., Vláďa, Vanesska, Pavlo, Zuzka, Honzík Z.


Známky jako takové musí být uzavřené do pátku 22. 6. do 8:00, proto nejposlednější možnost na nějaké vylepšení známky je čtvrtek 21. 6.


Doufám, že se všem zadaří.


4. 6. 2018

Vážení rodiče,

další zápis známek do el. ŽK bude v úterý 12. 6. odpoledne. Můžete tam vidět průměr svého dítěte. Jen bych chtěla upozornit, že průměr není všechno, záleží i na snaze a přístupu k předmětu a práci ve škole celkově.


Vážení rodiče,

včera (30. 5.) jsem do elektronické žákovské knížky dopsala veškeré známky - ať už udělené ještě mnou nebo jinými učiteli. 


Dále jsem také napsala do ŽK návrhy na známky na vysvědčení (na konci ŽK). Prosím, abyste se s nimi seznámili a podepsali je. Žáci mají cca do 15. 6. čas si známky v případě zájmu vylepšit.


Známky na vysvědčení píši já, kázeňská opatření (pochvaly, napomenutí, ...) dáme dohromady s panem Kučerou. Rovněž bych ráda přišla žákům v pátek 29. 6. vysvědčení předat, přinesla bych jim slíbenou odměnu za celoroční hru =) a rozloučila se.